Pályázati felhívás - fözőkonyha üzemeltetésére

palyazati felhivas fozokonyha uzemeltetesere egyhazaskeszo

Pályázati felhívás - Fözőkonyha üzemeltetésére

Pályázati felhívás

Egyházaskesző Község Önkormányzat Képviselő-testülete nyílt pályázatot ír ki a 8523 Egyházaskesző, Kinizsi u. 7. szám alatt lévő ( 100 adag meleg-étel  elkészítésére alkalmas ) teljesen felszerelt főzőkonyha határozatlan idejű üzemeltetésére.

1. Az étkeztetés magában foglalja az óvodás és iskoláskorúak étkeztetését, valamint a szociális és a vendég ebéd ellátást.
  2. Az üzemeltetés kezdő ideje: 2022. március 01.- mindkét partner részéről 3 hónapos felmondási idővel
  3. A bérleti díj összege: 30.000,-Ft/hó induló összeg
  4. Pályázat benyújtásának határideje 2022. 01.28.
  5.  A pályázattal kapcsolatos további információ Lendvai Jánosné polgármestertől kérhető a 06.20/2634278 telefonszámon, illetve emailben, a címen kérhető. Pályázati feltételeket a pályázati dosszié tartalmazza, mely ugyanezen email címen igényelhető.
  6. A pályázatokat érvényesen a pályázati dossziéban foglaltaknak megfelelően 2 példányban postai úton vagy személyesen kell benyújtani az Önkormányzat címre: Egyházaskesző Község Önkormányzata, 8523 Egyházaskesző, Kossuth u. 76. A borítékra kérjük feltüntetni: „ Konyha üzemeltetési pályázat”
  7. A konyha megtekinthető - előzetes időpont egyeztetés alapján -.
  8. A pályázatokat a képviselő-testület bírálja el. A bírálat ideje a benyújtási határidőt követő képviselő-testületi ülés.
    1. Kiíró fenntartja jogát, hogy az pályázati eljárást eredménytelennek minősítse.

Egyházaskesző, 2022. január 11.

polgármester

Letöltehető Anyagok :

/ a PDF ikonra karritva letölthető kinyomtatható PDF formátumban tekinthetőek meg a dokumentumok /

pdf icon letoltes

Pályázati kiírás