Elözetes tájékoztató - Településrendezési terv módosítás 2

koszonto szabo arpadne egyhazaskeszo

Előzetes tájékoztatás - településrendezési terv módosítás

 

Egyházaskesző településrendezési tervének módosítása

A településfejlesztési koncepcióról, az integrált településfejlesztési stratégiáról és a településrendezési eszközökről, valamint egyes településrendezési sajátos jogintézményekről szóló - 314/2012. (XI. 8.) Korm. rendelet 37.§ (2) bekezdésében foglaltaknak megfelelően ezúton közzétesszük a településrendezési tervmódosítás egyeztetési anyagait.

 A tervmodósítés egyeztetési anyagai papír alapon megtekinthető Egyházaskesző Község Önkormányzatán (8523 Egyházaskesző, Kossuth Lajos u. 76.) vagy a tervező cég irodájában (TÉR-HÁLÓ Kft.  9024 Győr, Babits M. utca 17/A.) valamint e honlapon kívül, a ter-halo.hu honlapon a „letöltések” menüpont alatt letölthetők."

A termodósítás egyezetési anyagainak elérhetősége:

 

 

Körjegyzőségünk települései:

  • 1

Várjuk Önt!

Egyházaskesző várja Önt! Tisztelettel kérem, hogy látogasson el hozzánk! Lakóinak vendégszeretetével. természeti kincseivel, műemlékeinek szépségével és rendezvényeivel.

Lendvai Jánosné

 

 Magyar Falu Program logo web

Elérhetőségek

 
  +36 89 347 621
  +36 89 347 621
 8523 Egyházaskesző, Kossuth L. u. 76.

Kövessen minket a FB-on!